SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > SHRNUTÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY - MUŽI "A"

SHRNUTÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY - MUŽI "A"



Datum konání:
6.11.2019

Tým muži "A" SK OLYMPIA RÁJEČKO hraje v sezóně 2019/20 soutěž: Krajský přebor mužů JmFKS

 

Trenér:

Maša Martin

Škaroupka Jiří

Trenér brankářů:

Polák Radim

 

Výsledky zápasů:

1. kolo pohár JMFKS - neděle 4.8.2019 v 17:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - AC LELEKOVICE (hřiště Ráječko) (3 :2)

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod., FC SVRATKA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Svratka) (3 : 2)

3. kolo - pátek 16.8.2019 v 18:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FK MUTĚNICE (hřiště Ráječko) (3 : 1)

14. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Brno - Mariánské nám.) (3 :0)

4. kolo - neděle 25.8.2019 v 17:00 hod., FC MORAVSKÝ KRUMLOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Moravský Krumlov) (3 : 1)

5. kolo - neděle 1.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  TJ TATRAN BOHUNICE (hřiště Ráječko) (0 : 3)

6. kolo - středa 25.9.2019 v 16:30 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Rousínov) (0 : 4)

15. kolo - středa 11.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  SK KRUMVÍŘ (hřiště Ráječko) (3 : 1)

7. kolo - neděle 15.9.2019 v 16:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC IVANČICE (hřiště Ráječko) (3 : 2)

8. kolo - sobota 21.9.2019 v 15:30 hod., FK SK BOSONOHY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Hoštická) (5 :1)

9.kolo - neděle 29.9.2019 v 15:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC DOSTA BYSTR - KNÍNIČKY (hřiště Ráječko) (3 : 0)

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:00 hod., SK LÍŠEŇ "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kučerova) (2 : 0)

11. kolo - sobota 12.10.2019 v 15:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC BOSKOVICE (hřiště Ráječko) (0 : 5)

12. kolo - sobota 19.10.2019 v 14:30 hod., SK MORAVSKÁ SLAVIA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Vojtova) (1 : 2)

13. kolo - neděle 27.10.2019 v 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FK BANÍK RATÍŠKOVICE (hřiště Ráječko) (4 : 1)

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 14:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC KUŘIM (hřiště Ráječko) (8 : 0)

 

Soupiska + počet branek:

1. Daniel Keprt - 12 branek

2. Lukáš Vránek - 4 branky

3. Filip Voda - 3 branky

4. Matěj Sedláček - 3 branky

5. Pavel Souček - 2 branky

6. Dominik Bokůvka - 2 branky

7. David Müller - 2 branky

8. Patrik Lidmila - 1 branka

9. Radek Keprt - 1 branka

10. Radek Souček - 1 branka

11. Jan souček - 1 branka

12. Jan Ovčačík - 1 branka

13. Michal Zouhar - 1 branka

14. Lukáš Pernica - 0 branek

15. Martin Sehnal - 0 branek

16. Jakub Sedlák - 0 branek

17. Jan Sedlák - 0 branek

18. Aleš Růžička - brankář

19. Martin Šebela - 0 branek

20. Jan Stejskal - 0 branek

21. Petr Gromský - 0 branek

22. Jan Horáček - 0 branek

23. David Bartoš - 0 branek

24. Karel Němeček - brankář

25. David Maška - brankář

26. Martin Kasálek - 0 branek

 

Tabulky soutěže

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 TJ Tatran Bohunice 15 13 2 0 48:22 41
2 FC Boskovice 15 10 2 3 43:20 32
3 FC Sparta Brno 15 10 2 3 41:20 32
4 SK Líšeň „B“ 15 10 1 4 39:22 31
5 FK SK Bosonohy 15 9 0 6 31:18 27
6 SK Olympia Ráječko 15 8 0 7 34:30 24
7 FK Mutěnice 15 6 3 6 23:23 21
8 FC Dosta Bystrc - Kníničky 15 6 1 8 30:24 19
9 SK Krumvíř 15 6 1 8 35:38 19
10 FC Svratka Brno 15 6 1 8 26:42 19
11 FC Ivančice 15 4 4 7 22:21 16
12 FC Kuřim 15 5 1 9 23:38 16
13 SK Moravská Slavia 15 4 3 8 17:25 15
14 TJ TATRAN Rousínov 15 3 3 9 15:34 12
15 FK Baník Ratíškovice 15 3 2 10 21:37 11
16 FC Moravský Krumlov 15 3 2 10 24:58 11

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 FC Boskovice 9 7 1 1 27:9 22
2 SK Líšeň „B“ 8 7 1 0 26:8 22
3 FK SK Bosonohy 8 7 0 1 25:6 21
4 FC Sparta Brno 8 6 1 1 23:9 19
5 SK Olympia Ráječko 8 6 0 2 24:13 18
6 TJ Tatran Bohunice 7 5 2 0 18:12 17
7 FK Mutěnice 7 5 1 1 13:4 16
8 SK Krumvíř 7 4 1 2 22:13 13
9 FC Dosta Bystrc - Kníničky 8 4 0 4 18:11 12
10 FC Kuřim 7 4 0 3 16:10 12
11 SK Moravská Slavia 8 3 1 4 12:13 10
12 FC Svratka Brno 6 3 0 3 10:19 9
13 FC Moravský Krumlov 7 2 2 3 16:21 8
14 FK Baník Ratíškovice 8 2 2 4 13:21 8
15 FC Ivančice 7 2 1 4 7:10 7
16 TJ TATRAN Rousínov 7 2 1 4 7:16 7

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 TJ Tatran Bohunice 8 8 0 0 30:10 24
2 FC Sparta Brno 7 4 1 2 18:11 13
3 FC Boskovice 6 3 1 2 16:11 10
4 FC Svratka Brno 9 3 1 5 16:23 10
5 FC Ivančice 8 2 3 3 15:11 9
6 SK Líšeň „B“ 7 3 0 4 13:14 9
7 FC Dosta Bystrc - Kníničky 7 2 1 4 12:13 7
8 FK SK Bosonohy 7 2 0 5 6:12 6
9 SK Olympia Ráječko 7 2 0 5 10:17 6
10 SK Krumvíř 8 2 0 6 13:25 6
11 SK Moravská Slavia 7 1 2 4 5:12 5
12 FK Mutěnice 8 1 2 5 10:19 5
13 TJ TATRAN Rousínov 8 1 2 5 8:18 5
14 FC Kuřim 8 1 1 6 7:28 4
15 FK Baník Ratíškovice 7 1 0 6 8:16 3
16 FC Moravský Krumlov 8 1 0 7 8:37 3