SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > SHRNUTÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY - "DOROST"

SHRNUTÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY - "DOROST"



Datum konání:
5.11.2019

Tým "dorostu" SK OLYMPIA RÁJEČKO hraje v sezóně 2019/20 soutěž: I.třída dorostu skupina A

 

 dorost.jpg

Trenér:

Pokoj Jiří st.

 

Výsledky zápasů:

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 14:45 hod., FKD - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Drnovice) (4 : 1)

3. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Ráječko) (3 : 1)

4. kolo - sobota 24.8.2019 v 14:15 hod., SK ŠLAPANICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Šlapanice) (1 : 8)

5. kolo - sobota 31.8.2019 v  14:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - AFK TIŠNOV (hřiště Ráječko) (1 : 2)

6. kolo - sobota 7.9.2019 v 13:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rousínov) (0 : 1)

7. kolo - sobota 14.9.2019 ---------------, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - VOLNÝ LOS

8. kolo - neděle 22.9.2019 v 15:30 hod., SK POZOŘICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Pozořice) (1 : 4)

9. kolo - sobota 28.9.2019 v 13:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SLAVKOV/KŘIŽANOVICE (hřiště Ráječko) (2 : 1)

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:45 hod., SK ŘEČKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Novoměstská) (2 : 5)

11. kolo - sobota 12.10.2019 v  12:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK MORAVSKÁ SLAVIA (hřiště Ráječko) (2 : 1)

12. kolo - sobota 19.10.2019 v 12:15 hod., KOTVRDOVICE/JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Kotvrdovice) (1 : 4)

13. kolo - sobota 26.10.2019 v 11:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - RÁJEC - JESTŘEBÍ/SLOUP (hřiště Ráječko) (9 : 2)

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 11:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ÚJEZD/TUŘANY (hřiště Ráječko) (3 : 0)

 

Soupiska + počet branek:

1. Jan Souček - 19 branek

2. David Bartoš - 9 branek

3. Michal Kopecký - 6 branek

4. Jan Sedlák - 3 branky

5. Michal Hebký - 2 branky

6. Putiška Daniel - 1 branka

7. Matěj Šoba - 1 branka

8. Filip Jedlička - 1 branka

9. Martin Šebela - 1 branka

10. Marek Ševčík - 0 branek

11. Patrik Palacký - 0 branek

12. David Pindryč - 0 branek

13. Adam Včelař - 0 branek (brankář)

14. Miroslav Mikulášek - 0 branek

15. Jan Matal - 0 branek (brankář)

16. David Odehnal - 0 branek

17. Tomáš Nevřiva - 0 branek

18. Petr Kupka - 0 branek

19. Kamil Klíma - 0 branek

20. Marek Kouřil - 0 branek

 

 

Tabulky soutěže

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 SK Olympia Ráječko 12 10 0 2 43:16 30
2 Slavkov/Křižanovice 12 10 0 2 42:18 30
3 TJ TATRAN Rousínov 12 8 1 3 36:12 25
4 SK Moravská Slavia 12 7 1 4 36:17 22
5 AFK Tišnov 12 6 0 6 21:25 18
6 FKD 12 5 2 5 23:13 17
7 SK Pozořice 12 5 2 5 26:24 17
8 Újezd/Tuřany 12 5 1 6 27:24 16
9 Rájec-Jestřebí/Sloup 12 4 0 8 26:47 12
10 SK Řečkovice 12 3 3 6 16:40 12
11 Malá Haná Knínice/Svitávka 12 3 1 8 22:32 10
12 SK Šlapanice 12 3 1 8 16:47 10
13 Kotvrdovice/Jedovnice 12 2 2 8 19:38 8

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Slavkov/Křižanovice 6 6 0 0 25:9 18
2 SK Olympia Ráječko 6 5 0 1 20:7 15
3 TJ TATRAN Rousínov 7 5 0 2 17:5 15
4 SK Pozořice 9 4 1 4 18:19 13
5 SK Moravská Slavia 6 4 0 2 21:8 12
6 Rájec-Jestřebí/Sloup 6 4 0 2 18:18 12
7 SK Řečkovice 8 3 2 3 12:19 11
8 Malá Haná Knínice/Svitávka 7 3 1 3 17:14 10
9 FKD 5 3 0 2 11:4 9
10 Újezd/Tuřany 5 2 1 2 16:8 7
11 Kotvrdovice/Jedovnice 8 1 2 5 12:23 5
12 SK Šlapanice 5 1 0 4 6:26 3

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 AFK Tišnov 12 6 0 6 21:25 18
2 SK Olympia Ráječko 6 5 0 1 23:9 15
3 Slavkov/Křižanovice 6 4 0 2 17:9 12
4 TJ TATRAN Rousínov 5 3 1 1 19:7 10
5 SK Moravská Slavia 6 3 1 2 15:9 10
6 Újezd/Tuřany 7 3 0 4 11:16 9
7 FKD 7 2 2 3 12:9 8
8 SK Šlapanice 7 2 1 4 10:21 7
9 SK Pozořice 3 1 1 1 8:5 4
10 Kotvrdovice/Jedovnice 4 1 0 3 7:15 3
11 SK Řečkovice 4 0 1 3 4:21 1
12 Malá Haná Knínice/Svitávka 5 0 0 5 5:18 0
13 Rájec-Jestřebí/Sloup 6 0 0 6 8:29 0