Úvod > Aktuality > Ráječko poprvé prohrávalo

Ráječko poprvé prohrávalo

Datum konání:
28.4.2019

Ráječko, Tišnov – Vynikající bilanci s deseti nastřílenými góly vykázali v krajském přeboru fotbalistů týmy z Blanenska.

Ráječko pokračuje bez ztráty bodu, když porazilo druhý nejlepší tým jara Rousínov (4:1). Zápas pro ně ale nezačal dobře a tým trenéra Martina Maši poprvé na jaře prohrával. Už ve 12. minutě se přímo z rohového kopu trefil do domácí sítě Tomáš Buršík a Rousínov si vedení podržel téměř až do přestávky.

Důležité góly dali „do šatny“ Dominik Bokůvka a rychle ve druhém poločase David Müller. Bleskový obrat skóre přinesl na domácí kopačky klid a tým jistě dokráčel k šestému jarnímu vítězství v řadě. „Cením si toho, že zápas kluci zvládli, i když se pro nás tentokrát nevyvíjel příznivě. Myslím, že jsme byli lepší celé utkání, ale střelecky jsme to vyjádřili až ve druhém poločase,“ konstatoval spokojený kouč Maša.

OLYMPIA RÁJEČKO – TATRAN ROUSÍNOV 4:1

Poločas: 1:1. Branky: 42. Bokůvka, 52. Müller, 62. a 90+1. D. Keprt – 12. Buršík. Rozhodčí: Malimánek – Marinč, Lazar.

ŽK: Sedlák – Buršík. Diváků: 200.

Ráječko: Růžička - Bokůvka, Sedláček, D. Müller, Sedlák (83. Zeman) - Horáček (85. Souček) - R. Keprt, Voda (76. Zouhar), Ovčačík (89. Bartoš), Lidmila (64. Vránek) – D. Keprt: Trenér: Martin Maša.