SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Fotbalisté Boskovic udrželi vedení v tabulce, Ráječko zase jarní neporazitelnost

Datum konání:
2.5.2019

Blansko – Náročné dva anglické týdny výborně rozehráli zástupci Blanenska v krajském přeboru fotbalistů. Boskovice zvítězily v Ivančicích 2:1, Ráječko v Krumvíři 2:0. Boskovičtí budou v sérii pokračovat už v pátek, kdy doma přivítají Svratku Brno. Ráječko pojede v sobotu do Brna-Bosonoh. Krajský přebor pak bude pokračovat i další sváteční středu 8. května.

Boskovice nezačaly zápas v Ivančicích dobře. Už ve třetí minutě domácí kanonýr Tomáš Čožík otevřel gólový účet zápasu. Do týmu se naštěstí vrací pohoda a ještě do poločasu hosté skóre otočili.

Druhý poločas pak byl boj o každý metr hřiště, ve kterém hosté uhájili tříbodový zisk a po dvaadvacátém kole i první místo v tabulce.

Olympia Ráječko prodloužila svoji jarní vítěznou sérii na sedm zápasů. Na vítězství v Krumvíři ale musela vynaložit maximální snahu a úsilí. „Byl to pro nás velmi těžký zápas. Domácí mají vysoké urostlé hráče a když někde trochu chybí fotbalovost, dokáží to nahradit velkou bojovností. Na hřišti menších rozměrů to bývá účinné. V prvním poločase měli dvě vyložené šance, při kterých nás podržel brankář Karel Němeček. V celém zápase jsme ale měli šancí víc my, takže si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě,“ sdělil trenér Ráječka Martin Maša.

SK KRUMVÍŘ - SK OLYMPIA RÁJEČKO 0:2
Poločas: 0:1. Branky: 31. a 72. Ovčačík. Rozhodčí: Smekal – Šenkýř, Šidlo. ŽK: Bíza, Riedl (oba Krum.). Diváků: 150.
Ráječko: Němeček - Bokůvka, Müller, Sedlák, Sedláček – R. Keprt (88. Mizerniuc), Vránek (81. Zouhar), Ovčačík, Horáček, Lidmila (73. Zeman) – D. Keprt (89. Souček). Trenér: Martin Maša.