SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > FOTBALISTA ROKU 2.KOLO – CELKOVÉ VÝSLEDKY

FOTBALISTA ROKU 2.KOLO – CELKOVÉ VÝSLEDKY



Datum konání:
25.1.2019

FOTBALISTA ROKU 2.KOLO – CELKOVÉ VÝSLEDKY

Kategorie muži

1.Bednář David                    FK Blansko                                        240 bodů

2.Paděra Ondřej                   FK Blansko                                        186 bodů

3.Keprt Daniel                      SK Olympia Ráječko                        99 bodů

4.Havlíček Jan                      FC Boskovice                                     80 bodů

5.Traxl Zdeněk                    FK Černá Hora                                  79 bodů

6.Tenora Jakub                     FC Boskovice                                    76 bodů

7.Šmerda Dominik               FK Blansko                                        74 bodů

8.Matuška Jan ml.                TJ Sokol Rudice                                70 bodů

9.Preč Antonín                     FC Boskovice                                    68 bodů

10.Martínek Lukáš                 FC Boskovice                                     62 bodů

11.Chloupek Luboš                FK Blansko                                        56 bodů

12.Stara Jan                            FC Boskovice                                    54 bodů

13.Loukota Ivo                       FK Kunštát                                        52 bodů

14.Bednář Jindřich                 FC Boskovice                                    48 bodů

15.Krátký Marek                    FK Vysočany/Šošůvka                      47 bodů

16.Vorlický Jiří ml.                FC Boskovice                                    41 bodů

17.Jarůšek Tomáš                   TJ Vilémovice                                    40 bodů

18.Urbančok Dominik            FK Blansko                                       38 bodů

19.Zeman Alois                      FK Kunštát                                        35 bodů

20.Kasálek Martin                  TJ Vilémovice                                    30 bodů

21.-22.Černý Matěj                FC Boskovice                                    27 bodů

21.-22.Škvarenina Libor        FK Vysočany/Šošůvka                      27 bodů

23.Neděla Martin                   TJ Sokol Skalice                                26 bodů

24.Sehnal Martin                    SK Olympia Ráječko                        25 bodů

25.Urbánek Jiří                       SK Jedovnice                                    21 bodů

26.-27.Niessner Marek           TJ Sokol Velké Opatovice                19 bodů

26.-27.Sedlák Richard           SK Sokol Lipovec                              19 bodů

28.-29.Maňoušek Jiří              FK Vysočany-Šošůvka                      18 bodů

28.-29.Žáček Pavel                TJ Sokol Drnovice                            18 bodů

30.Štencl Marek                     FK Kunštát                                        17 bodů

31.-32.Pšikal Jan                    TJ Sokol Bořitov                               15 bodů

31.-32.Šustr Marek                 TJ Sokol Rudice                                15 bodů

33.Kubíček Michal                 FC Olešnice                                       14 bodů

34.Jonáš Pavel                        TJ Sokol Drnovice                            13 bodů

35.-37.Kratochvíl Robert       TJ Sokol Lažánky                             11 bodů

35.-37.Pelán Petr                    TJ Malá Haná Knínice                      11 bodů

35.-37.Vašák Miloš                TJ Sokol Lažánky                             11 bodů

38.Bělehrádek Stanislav         TJ Sokol Drnovice                            10 bobů

39.Kocman Milan                   TJ Sokol Rudice                                   9 bodů

40.-41.Vach Tomáš                FK Adamov-TJ Sokol Olomučany       8 bodů

40.-41.Pernica Viktor             SK Jedovnice                                       8 bodů

42.Polák Radim                     TJ Sloup                                               7 bodů

43.-44.Gryc Martin                SK Jedovnice                                       6 bodů

43.-44.Podloucký Jan             SK Doubravice                                     6 bodů

 

Kategorie dorostenec

 

1.Havelka Jan                       FK Blansko                                        19 bodů

2.Fiala Jan                            FK Blansko                                        16 bodů

3.Alexa Štěpán                     FC Boskovice                                    13 bodů

4.Ševčík Radim                    FK Blansko                                        12 bodů

5.Rek Alexandr                    FK Blansko                                        9 bodů

6.-8.Kolomazníček Václav    SK Olympia Ráječko                         7 bodů

6.-8.Souček Radek                 FK Blansko                                        7 bodů

6.-8.Zouhar Vojtěch               SK Sokol Lipovec                              7 bodů

9.-13.Crhonek Tomáš             FK Blansko                                        6 bodů

9.-13.Fojt Patrik                     FK Rájec-Jestřebí                               6 bodů

9.-13.Novotný Tomáš             Žijeme hrou                                        6 bodů

9.-13.Pačovský Jakub            FK Blansko                                        6 bodů

9.-13.Pokorný Miloš              FC Boskovice                                    6 bodů

14.Veselý Zdeněk                  FK Blansko                                        5 bodů

15.Letfus Matěj                      TJ Malá Haná Knínice                       4 body

16.-21.Kučera Lukáš              TJ Rakovec Kotvrdovice                   3 body

16.-21.Maška David              SK Olympia Ráječko                         3 body

16.-21.Mlčoušek Michal        FK Blansko                                        3 body

16.-21.Nesvadba Radim         FC Boskovice                                    3 body

16.-21.Nešetřil Petr                FK Blansko                                        3 body

16.-21.Žáček Lukáš               TJ Sokol Drnovice                             3 body

22.-25.Janků Radek               FK Kunštát                                        2 body

22.-25.Kouřil Tomáš              TJ Rakovec Kotvrdovice                   2 body

22.-25.Magda Michal             TJ Rakovec Kotvrdovice                   2 body

22.-25.Opluštil Adam            TJ Sokol Drnovice                             2 body

26.-28.Beránek Štěpán           TJ Sokol Drnovice                             1 bod

26.-28.Souček Jan                  SK Olympia Ráječko                         1 bod

26.-28.Šebela Martin              SK Olympia Ráječko                         1 bod

 

Kategorie žák

1.Zouhar Dominik                            FK Blansko                            19 bodů

2.Opluštil Libor                               FC Boskovice                         14 bodů

3.Farník Ondřej                               FK Blansko                            13 bodů

4.Farník Tomáš                                FK Blansko                            12 bodů

5.Všianský Adam                            FC Boskovice                         10 bodů

6.Tetur Matěj                                   SK Jedovnice                         9 bodů

7.Valenčík Petr                                Žijeme hrou                            8 bodů

8.-10.Foret Jan                                 FC Boskovice                         6 bodů

8.-10.Hédl Tomáš                             FK Černá Hora                       6 bodů

8.-10.Průchová Alžběta                   SK Sokol Lipovec                  6 bodů

11.-15.Dvořák Tomáš                        SK Jedovnice                         5 bodů

11.-15.Chytrý Adam                          Žijeme hrou                            5 bodů

11.-15.Lexman Michal                       TJ Malá Haná Knínice           5 bodů

11.-15.Ostrý Mikuláš                         FK Blansko                            5 bodů

11.-15.Soyma Denis                          AFK Letovice                        5 bodů

16.-18.Kajtár František                      SK Jedovnice                         4 body

16.-18.Měkota Eliáš                           FC Boskovice                         4 body

16.-18.Bohatec Vojtěch                     FC Boskovice                         4 body

19.-21.Palacký Patrik                         SK Olympia Ráječko             2 body

19.-21.Různar Štěpán                        AFK Letovice                        2 body

19.-21.Štěpánek Michal                     FK Blansko                            2 body

22.-25.Grepl Roman                          Sokol Benešov                       1 bod

22.-25.Holc Tomáš                             SK Olympia Ráječko             1 bod

22.-25.Kobelka David                       AFK Letovice                        1 bod

22.-25.Vondál Vojtěch                      Sokol Benešov                       1 bod

 

Kategorie hráč přípravky

1.Pelíšek Jan                                    AFK Letovice                        21 bodů

2.Klimeš Bruno                                FK Blansko                            19 bodů

3.Setnička Tomáš                             Žijeme hrou                            12 bodů

4.Müller Patrick                               FC Boskovice                         10 bodů

5.-7.Dvořáček Pavel                        FK Černá Hora                       9 bodů

5.-7.Fojtík Roman                            FK Blansko                            9 bodů

5.-7.Hrdý Jan                                   AFK Letovice                        9 bodů

8.Kassai Martin                                FC Boskovice                         8 bodů

9.-10.Fadrný Jan                              Žijeme hrou                            7 bodů

9.-10.Zouhar Jakub                          TJ Šošůvka-TJ Vysočany      7 bodů

11.Chmelíček Šimon                          FK Kunštát                             5 bodů

12.-14.Bednář Marek                         SK Jedovnice                         4 body

12.-14.Dočekal Marek                       Žijeme hrou                            4 body

12.-14.Sedláčková Jana                     SK Jedovnice                         4 body

15.-18.Komprda Vojtěch                   AFK Letovice                        3 body

15.-18.Korčák Tomáš                         FC Boskovice                         3 body

15.-18.Rauš David                             SK Moravan Svitávka            3 body

15.-18.Šenkýř David                         SK Jedovnice                         3 body

19.-24.Kopecký Kryštof                    SK Olympia Ráječko             2 body

19.-24.Majdl Antonín                        AFK Letovice                        2 body

19.-24.Setničková Edita                    Žijeme hrou                            2 body

19.-24.Svoboda Jan                            SK Jedovnice                         2 body

19.-24.Šebelová Sára                         FK Blansko                            2 body

19.-24.Tichý Filip                              TJ Sokol Velké Opatovice     2 body

25.-27.Feilhauer Filip                        SK Olympia Ráječko             1 bod

25.-27.Matuška Tadeáš                      Žijeme hrou                            1 bod

25.-27.Polzer Tomáš                          FK Adamov                           1 bod

 

Kategorie trenér

1.Kolouch Tomáš                             FK Blansko                            38 bodů

2.Veselý Zdeněk                              FK Blansko                            24 bodů

3.Havlíček Jan                                 FC Boskovice                         23 bodů

4.Pokoj Jiří st.                                  SK Olympia Ráječko             13 bodů

5.Helán Pavel                                   TJ Sokol Rudice                     12 bodů

6.-7.Klimeš Martin                          FK Vysočany/Šošůvka           9 bodů

6.-7.Martinek Lukáš                        FC Boskovice                         9 bodů

8.Horák Vladan                               FK Kunštát                             7 bodů

9.Tenora Dušan                                FK Blansko                            6 bodů

10.Peša Milan                                     FC Olešnice/Žijeme hrou       5 bodů

11.-12.Sedláček Radek                      SK Jedovnice                         4 body

11.-12.Šmerda Miloš                          Žijeme hrou                            4 body

13.-15.Bubeníček Radim                   TJ Sokol Bořitov                    3 body

13.-15.Krška David                           TJ Sokol Drnovice                 3 body

13.-15.Šenk Tomáš                            TJ Vilémovice                        3 body

16.-19.Karafiát David                        SK Moravan Svitávka            2 body

16.-19.Novák Libor                           TJ Vavřinec                            2 body

16.-19.Pavel Radim                           TJ Sokol Drnovice                 2 body

16.-19.Strya Milan                             FC Boskovice                         2 body

20.-27.Dvořáček Roman                    TJ Sokol Drnovice                 1 bod

20.-27.Hruška Ondřej                        FK Kunštát                             1 bod

20.-27.Maša Martin                           SK Olympia Ráječko             1 bod

20.-27.Pokoj Jiří ml.                          TJ Sokol Olomučany              1 bod

20.-27.Setnička Jan                            Žijeme hrou                            1 bod

20.-27.Slaný Vlastimil                       FC Boskovice                         1 bod

20.-27.Stehlík Karel                           AFK Letovice                        1 bod

20.-27.Vrba František                        SK Sokol Lipovec                  1 bod

 

Kategorie rozhodčí

1.Nejezchleb Miroslav                     28 bodů

2.Kosička Libor                               26 bodů

3.Strya Milan                                   15 bodů

4.-5.Hlubinka Jakub                         14 bodů

4.-5.Prudil Pavel                              14 bodů

6.Vafka Jan                                      10 bodů

7.Burgr Štěpán                                 8 bodů

8.Ježek Michal                                 7 bodů

9.-10.Pivoda Martin                         6 bodů

9.-10.Zukal Ladislav                        6 bodů

11.-12.Reschovský Michal                5 bodů

11.-12.Sehnal Martin                         5 bodů

13.-14.Machorek Jakub                     4 body

13.-14.Manoušek Radim                   4 body

15.-18.Barák Hynek                          3 body

15.-18.Korčák Jaroslav                      3 body

15.-18.Růžička Aleš                          3 body

15.-18.Stria Jiří                                  3 body

19.-20.Jalový Josef                            2 body

19.-20.Šebela Václav                         2 body

21.-23.Cápal Roman                          1 bod

21.-23.Prokop David                         1 bod

21.-23.Psota Tomáš                            1 bod