SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ČERVNOVÉHO NÁBOROVÉHO DNE SE ZÚČASTNILO PŘES 150 DĚTÍ

ČERVNOVÉHO NÁBOROVÉHO DNE SE ZÚČASTNILO PŘES 150 DĚTÍDatum konání:
28.6.2019

V pátek 7. června se náš fotbalový klub v právě probíhající sezóně 2018/19 poprvé a celkově již potřetí přidal k akci Můj první gól, která je určená pro budoucí malé fotbalisty a fotbalistky. Náborového dne pořádaného pod záštitou Fotbalové asociace České republiky se zúčastnilo přes 150 dětí ze ZŠ Ráječko a ZŠ Dolní Lhota a z mateřských škol Ráječko a Dolní Lhota. Na organizaci celé akce se podílelo 20 hráčů, trenérů a členů výboru našeho klubu, za což jim, stejně jako vedení mateřských a základních škol, děkujeme.

Během slunného dopoledne bylo pro děti připraveno celkem 12 stanovišť, kterými je jako tradičně prováděli žáci, hráči "A" mužstva a trenéři. Na samotných stanovištích pak byli již zmínění hráči a trenéři, kteří dětem jednotlivá dovednostní cvičení vysvětlili a pomáhali jim při jejich absolvování. Děti si vyzkoušely například kopat na branku, házet a střílet míčem na přesnost, zdolat slalom s míčem i  bez míče, přetahovat se lanem, házet balóny na přesnost a samozřejmě zahrát si fotbal. Na závěr sportovního dopoledne se všichni společně vyfotili a občerstvili. Na památku všechny zúčastněné děti dostaly náramek.

Odkaz na video z náborového dne https://www.youtube.com/watch?v=LWwg3lIoeuk&feature=youtu.be

 

SK OLYMPIA RÁJEČKO pořádá celoroční nábor malých fotbalistů a fotbalistek, viz níže.

Více informací vám poskytne Michal Feilhauer (tel.: 601 374 634; e-mail: Feilhauer.Michal@seznam.cz), popřípadě přímo trenéři jednotlivých kategorií, viz kontakty www.skolympia.cz