Úvod > Aktuality > ''B'' tým vyhrál v Olomučanech

Olomučany- Ráječko 3:4 (1:1) Branky: Stejskal 2, Štafa 2
Sestava: Polák – Hájek, Sígl, Gromský, Kopecký-
Stejskal, Vrbecký, Perout, Antoňů
- Štafa, Sehnal
Náhradníci: Benke, Žůrek
První poločas probíhal více v režii Olomučan, kteří byla aktivnější. Naštěstí jsme je nepouštěli do žádných vyložených šancí. První branku vstřelili domácí po rychle vhozeném autu, na který jsme nestihli zareagovat. Pár šancí jsme měli i my, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Až na konci první poločasu po důrazu v malém vápně jsme vyrovnali na 1:1. Ve druhém poločase se nám podařilo jít do vedení po přímém kopu, který zapadl do branky. Poté domácí vrhli vše do ofenzívy a v obraně byli díry, které nás pouštěli do samostatných úniků. Dva takové úniky jsme dokázali proměnit v branku. Stav 4:1 pro nás v 81. minutě. Ovšem domácí se stále nevzdávali a dokázali po závarech v našem vápně snížit na 4:3. Naštěstí další branku už přidat nestihli. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a odmakaný zápas.