Skalice-Ráječko 4:4 (2:2) Branky: Rek, Keprt R., Štafa 2
Sestava: Růžička - Nyčyporčuk, Sígl, Kopecký, Sedláček
- Antoňů, Rek, Sehnal, Keprt R.-
Sehnal, Keprt D.
Náhradníci: Polák, Vrbecký, Buš, Žůrek, Procházka
Do zápasu jsme vstoupili lépe my, již ve čtvrté minutě jsme vedli po brance Reka 1:0. Poté jsme do hry pustili domácí, kteří si vytvářeli velké množství šancí až se jim povedlo ve 37. minutě otočit na 2:1. Když už to vypadalo, že o poločase půjdou do kabiny šťastnější domácí, se nám podařilo střelou přes půlku hřiště srovnat stav na 2:2. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že už nedostaneme branku a naopak nějakou vstřelíme. Bohužel plán se nám nevydařil. Domácí vstřelili 2 branky a ujali se vedení 4:2. Naštěstí jsme nesložili zbraně a v divokém závěru zápasu, kdy domácí neproměnili penaltu, jsme nejprve snížili na 4:3 a následně vyrovnali z penalty na konečných 4:4. Poté jsme domácí, v tu chvíli hrají v 9 hráčích ( v zápase obdrželi 2 ČK), zmáčkli před jejich vápnem. Bohužel vítěznou branku se nám již vstřelit nepodařilo.