Ve Vískách za tři body

B tým
neděle 26. května. 2024
Nikol Škvareninová

Ve Vískách za tři body

V sobotu 26. 5. 2024 sehrálo B mužstvo utkání 27. kola III. třídy na půdě týmu z Vísek. V utkání potvrdili roli prvního celku tabulky a zvítězili přesvědčivě 6:1.

TJ Vísky - SK Olympia Ráječko „B”

1 : 6 (1 : 2)

Střelci

Vísky: 33’ Meluzín Josef

Ráječko: 17’ Nečas Roman

41’ Koňařík Daniel

49’ Koňařík Daniel

54’ Souček Jan

60’ Štafa Tomáš

67’ Zouhar Michal

Karty

Vísky: 66’ ŽK Ambroz Petr

Ráječko: 29’ ŽK Štafa Tomáš

Sestavy

Vísky: Šmeral Vít - Maršál Filip, Pavlík Josef, Páral Tomáš, Šmeral Vojtěch, Štark Michal, Meluzín Josef, Navrátil Daniel (69’ Kouřil Josef), Horák Zdeněk, Ambroz Petr, Marek Ladislav (K)

Náhradníci: Kouřil Josef, Kamba Stanislav, Přikryl Lukáš

Vedoucí: Kamba Stanislav

Ráječko: Fojt Lukáš - Koňařík Daniel, Nyčyporčuk Rostislav, Nečas Roman (54’ Žáček Lukáš), Doležal Kristián (75’ Sedláček Michal), Tenora Jakub, Zouhar Michal (67’ Hübner Tomáš), Souček Jan (54’ Palacký Patrik), Ťoupek Jakub (K), Sedlák Jakub, Štafa Tomáš

Náhradníci: Palacký Patrik, Procházka Robin, Sedláček Michal, Hübner Tomáš, Žáček Lukáš

Trenér: Tenora Jakub

Hodnocení utkání pohledem trenéra Jakuba Tenory: Další venkovní zápas jsme odehráli se soupeřem z Vísek. Po odpoledních deštích se nakonec mohlo hrát, protože na hřišti to nebylo znát. V prvním poločase jsme měli víceméně míč na kopačkách pouze my, ale do kabin jsme šli s výsledkem pouze 2:1. Postupně soupeři docházely síly a my ve druhém poločase přidali další góly a nakonec zvítězili jednoznačně 6:1. Zbývají nám poslední 2 zápasy sezóny, které chceme vyhrát, příští týden přijedou Olomučany, se kterými jsme na podzim prohráli.

Hodnocení utkání očima Daniela Koňaříka: Do konce sezóny nám zbývaly tři kola a zápas ve Vískách byl jedním z nich. S vyhlídkami na konečné první místo jsme potřebovali jasnou výhru a další tři body do tabulky. I přes špatné počasí a klouzavý terén jsme od začátku zápasu diktovali tempo hry a zásah Romana Nečase to potvrdil. Bohužel ve zbytku druhé půle se nám střelecky moc nedařilo a první půle skončila pro nás jen s jednogólovým náskokem. V druhém poločase se naše ofenzivní aktivita výrazně zlepšila, když jsme stačily přidat další čtyři góly a následně výsledek zápasu si tak v klidném režimu pohlídali. Na výhře měl zásluhu úplně každý, včetně borců z A-týmu, kteří nám přijeli pomoct, a kterým za to patří velký dík. My se tak můžeme připravit na další zlomový zápas s Olomučany.

Novinky


Zobrazit další novinky