V neděli naposledy na podzim před domácími fanoušky

Klub
středa 01. listopadu. 2023
Nikol Škvareninová

V neděli naposledy na podzim před domácími fanoušky

V neděli 5. 11. 2023 se naposledy představíme v podzimní části na domácí půdě. Nejprve dopoledne A mužstvo přivítá tým z Bosonoh. A odpoledne vyběhne na hřiště B tým proti týmu z Lysic.

V neděli 5. 11. 2023 v 11 hodin nastoupí A mužstvo k utkání dohrávky 1. kola KP proti brněnskému týmu FK SK Bosonohy. Náš soupeř je po třinácti kolech na 14. místě se ziskem jedenácti bodů. Pouze třikrát dokázali zvítězit, dvakrát se podělili se soupeřem o body a osmkrát odešli z utkání poraženi. Ve venkovních utkáních od začátku sezóny získal náš nedělní soupeř pouze tři body. Ve součtu všech utkání přesně do brány zamířili sedmnáctkrát a brankář lovil míč z vlastní sítě 32krát. Nejlepším střelcem týmu je Pavel Dedič se čtyřmi brankami.

Naše A mužstvo ve třinácti utkáních pětkrát zvítězilo, dvakrát remizovali a šestkrát nezískali ani bod. A jsou tedy se sedmnácti body na osmém místě tabulky. A mužstvo má venku stejný bodový zisk jako tým z Bosonoh, ale na domácím hřišti získali hned 14 bodů. Co se týče skóre, mají stejný počet branek vstřelených i obdržených, a to 19. Nejlepším střelcem týmu je stále David Bartoš se čtyřmi góly.

V minulé sezoně se týmy utkaly v rámci 12. kola na hřišti v Ráječku, kde zvítězil náš tým 4:2. A poté v rámci 27. kola 3.června, kdy opět zvítězil domácí tým, kterým byly Bosonohy, a to v poměru 2:1.

A po A týmu nastoupí na hřiště také B mužstvo k utkání 14. kola proti týmu z Lysic. Náš soupeř zatím dohrál dvanáct utkání, ve kterých nedokázal ani jednou zvítězit ani remizovat, a tak jsou na posledním místě tabulky s nula body. Hosté z Lysic dokázali vstřelit deset branek a 53 jich obdrželi. Nejlepším střelcem týmu je Filip Dolníček se třemi brankami. Naproti tomu náš rezervní tým i přes tři prohraná utkání na venkovních hřištích je na třetím místě tabulky se ziskem třiceti bodů za deset výher. Na domácí půdě je tak stoprocentní. Ve třinácti utkáních se hráči podělili o 57 branek a sedmnáctkrát obrana nedokázala zabránit vstřelení branky. Nejlepším střelcem našeho týmu i celé soutěže je Tomáš Štafa, když brankářům soupeřů nedal dvacetdvakrát šanci.

Zveme naše fanoušky a příznivce fotbalu na poslední domácí utkání v rámci podzimních částí soutěží!

Novinky


Zobrazit další novinky