Rousínov na nás dokázal vyzrát v posledních minutách

A tým
sobota 28. října. 2023
Nikol Škvareninová

Rousínov na nás dokázal vyzrát v posledních minutách

V sobotu 28. 10. 2023 se utkalo A mužstvo v rámci 13. kola s Rousínovem na jejich hřišti. A ač to dlouho vypadalo, že odjedou se všemi body, dokázali domácí převážit misky vah v posledních minutách n svoji stranu.

TJ Tatran Rousínov - SK Olympia Ráječko

2 : 1 (0 : 1)

Střelci

Rousínov: 83’ Obruča Lukáš - PK

90’ Zbořil Miloš

Ráječko: 11’ Tenora Jakub

Karty

Rousínov: 30’ ŽK Kubáč Radek

87’ ŽK Rozehnal Matěj

Ráječko: 66’ ŽK Horáček Jan

90’ ŽK Michna Filip

Sestavy

Rousínov: Kopřiva David (K) - Handlíř Michal, Kříž Martin, Němec Lukáš (90+2’ Pavlík Milan), Jašek René (90+2’ Novotný Filip), Obruča Lukáš, Pešta Jiří, Imramovský Pavel, Kubáč Radek (60’ Líznar Petr), Rozehnal Matěj, Zbořil Miloš

Náhradníci: Řepka Milan - Svoboda Jakub, Líznar Petr, Pavlík Milan, Novotný Filip, Mikeš Miroslav

Trenér: Boušek Milan

Ráječko: Juran David - Maňoušek Marek, Holík Jan, Sedlák Jakub (K), Pačovský Jakub (69’ Žáček Lukáš), Morkus Jonáš (81’ Morkus Matěj), Lidmila Patrik (87’ Michna Filip), Zouhar Michal, Horáček Jan, Bartoš David, Tenora Jakub (69’ Chyla Radim)

Náhradníci: Včelař Adam - Michna Filip, Ťoupek Jakub, Morkus Matěj, Chyla Radim, Huška Jiří, Žáček Lukáš

Trenér: Huška Jiří

Hodnocení utkání očima trenéra Jiřího Hušky: Měli jsme dobrý vstup do zápasu, kdy jsme se hned v 12. minutě dostali po rohu do vedení. Hru jsme kontrolovali a soupeře jsme do ničeho nepustili. Ve druhé půli se hra trošku vyrovnala, šance jsme si vypracovávali pouze my, ale bohužel ani jednu ze 3 nebo 4 vyložených jsme neproměnili a v závěru jsme za to byli “potrestáni”, kdy soupeř proměnil penaltu a 2 minuty před koncem využil jedinou naši chybu v defenzivě, kdy jsme byli daleko od sebe a po průnikové přihrávce dal Rousínov na 2:1. Pak už jsme si žádnou šanci nevytvořili. Dnes jsme dostali lekci z produktivity.

Hodnocení utkání pohledem střelce jediného gólu Jakuba Tenory: Do Rousínova jsme jeli s vědomím 3 výher v řadě a šňůru jsme chtěli o další výhru prodloužit. Začátek utkání se nám podařil a z rohového kopu v 10. minutě jsme se dostali do vedení. Zbytek první půle se hrál především od vápna k vápnu bez vážnější ohrožení branky na obou stranách. Po změně stran se hra přelívala ze strany na stranu a více gólových příležitostí jsme měli my. Bohužel jsme dobře chytajícího gólmana Rousínova nedokázali podruhé propálit. V 80. minutě za to přišel trest v podobě penalty (musím dodat že velmi sporné, i někteří hráči domácích se odpískání divili). Navíc v 90. minutě jsme dostali gól na 2:1 a z Rousínova odjeli s prázdnou. Sice se nám podařilo navázat na předchozí výkony, především dozadu to bylo super, bohužel jsme nepřidali další góly a prohráli. Takový je fotbal, teď se soustředíme na poslední 2 zápasy kde budeme chtít urvat 6 bodů.

Novinky


Zobrazit další novinky