V posledním utkání jsme nedokázali získat ani bod

A tým
sobota 17. června. 2023
Nikol Škvareninová

V posledním utkání jsme nedokázali získat ani bod

V sobotu 17. 6. 2023 naše A mužstvo zajíždělo na půdu týmu SK Krumvíř. A i přesto, že vedli si bohužel z posledního utkání sezóny 2022/2023 neodvezli ani bod.

SK Krumvíř - SK Olympia Ráječko

2 : 1 ( 0 : 1 )

Střelci

Krumvíř: 61’ Michna David

69’ Přichystal Ondřej - PK

Ráječko: 5’ Pokorný Jan

Karty

Krumvíř: -

Ráječko: 56’ ŽK Koňařík Daniel

69’ ŽK Juran David

Sestavy

Krumvíř: Doležal Adam - Luskač Ondřej, Adamec Dalibor, Michna David, Borovička Jan, Riedl Martin (65’ Rozkydal Štěpán), Kobylka Lukaš, Přichystal Ondřej (75’ Gloz Jan), Jankůj Dominik (K) (82’ Balaci Christian), Košulič Luboš, Drápal Tomáš (46’ Hoša Pavel)

Na střídání: Rozkydal Štěpán, Gloz Jan, Petráš Ondřej, Hoša Pavel, Balaci Christian

Vedoucí: Široký Roman

Ráječko: Juran David - Maňoušek Marek, Pokorný Jan (46’ Michna Filip), Koňařík Daniel (72’ Ťoupek Jakub), Sedlák Jakub (K), Pokorný Michal (46’ Souček Radek), Lidmila Patrik, Tenora Jakub (46’ Štěpánek Filip), Žáček Lukáš, Bartoš David, Štafa Tomáš (81’ Chyla Radim)

Na střídání: Včelař Adam - Štěpánek Filip, Michna Filip, Chyla Radim, Souček Radek, Záleský David, Ťoupek Jakub

Trenér: Jiří Huška

Hodnocení utkání očima trenéra Jiřího Hušky: Měli jsme dobrý vstup do zápasu, kdy jsme si během 15ti minut vypracovali tři brankové příležitosti, které jsme neproměnili. Poté jsme nepochopitelně ustoupili od toho, co nám vycházelo a to byly míče za obranu do sprintového náběhu, ale i přesto jsme se dostali v prvním poločase do vedení. Druhý poločas už z naší strany nebyl tak aktivní a soupeř díky dvěma brankám otočil. Teď mají kluci volno a na prvním tréninku se sejdeme 11.7. a začneme se chystat na novou sezónu.

Novinky


Zobrazit další novinky